APK

Academie voor

Podium Kunsten

MUZIEK

Muziek | APK Gent
Logo Stad Gent | APK Gent
Logo | APK Gent
Woord | APK Gent

WOORD

DANS

Groepsmusiceren Instrumentaal - Klassieke muziek

Schooljaar 2018 - 2019

Orkest

Opgelet indien :

 

KLAS VOLZET

Groepsmusiceren Instrumentaal

Groepsmusiceren Gitaristen

Uurroosters :

  • Samenspel
               Optie Kassiek
    Groepsmusiceren Instrumentaal

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Eveline Vaernewyck

D 18u30 - 19u30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groepsmusiceren Gitaristen

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

M 15u00 - 16u00

M 17u00 - 18u00

 

 

M 18u30 - 19u30

 

 

 

 

 

Koen Van Leuven

Groepsmusiceren Gitaristen

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

TB 19u30 - 20u30

 

 

 

 

M 18u00 - 19u00

Wouter Demey

Groepsmusiceren Gitaristen

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

SA 18u30 - 19u30

 

 

 

SA 18u30 - 19u30

Jongeren

 

 

SA 19u30 - 20u30

Volwassen + 18

Sofie De Planter

Groepsmusiceren Pianisten

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

Inge Dooms

 

 

 

 

 M 17u30 - 18u30

 

 M 16u30 - 20u30

 

M 17u00 - 18u00

M 19u00 - 21u00

Groepsmusiceren Pianisten

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Kristof Raes

TB 18u30 - 19u30

TB 15u30 - 16u30

 

 

TB 08u30 - 10u30

 

Groepsmusiceren Pianisten

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Charlotte Asberg

 

SA 18.00 - 20.00

 

 

D 10.30 - 11.30

 

 Groepsmusiceren Pianisten & BP

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

M 18u30 - 20u30

 

 

 

 M. De Permentier

 Groepsmusiceren Pianisten & BP

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

 

 

 TB 16u30 - 17u30

 TB 17u30 - 20u30

 

 

 

 

 

 

Johan Boudry

  Groepsmusiceren Pianisten & BP

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

D 12u30 - 18u30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoé Vanhellemont

 

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

 

 

 

 

 

 Groepsmusiceren Cellisten

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

  TB 18u30 - 19u30

 

 

 

 

Chantal Suys

 Groepsmusiceren Cellisten

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

 

 

 

M 18u30 - 19u30

Liesbet Engelen

Groepsmusiceren -alle strijkers-

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

TB 15u30 - 16u30

 

 

TB 09u30 - 10u30

 

Anne Pas

Groepsmusiceren Blazers

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 O 17u30 - 19u30

 

D 20u00 - 20u00

 

 

 

Connie Vanderstyln

Groepsmusiceren Blazers

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

M 18u30 - 19u30

 

M 18u30 - 19u30

 

M 11u00 - 12u00

 

Lieven Roman

Groepsmusiceren Blazers

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

SA 16u00 - 17u00

 

SA 19u00 - 20u00

SA 18u30 - 19u30

 

 

 

 

 

 

 

Dirk
De Schoenmaker

  Groepsmusiceren Blazers

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

D 19u30 - 20u30

 

TB 19u30 - 20u30

 

 

 

Leen Raes

 Groepsmusiceren Blazers (Hoorn)

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

 

 

 

TB 19u30 - 20u30

Nancy Lareu

Groepsmusiceren Blazers (Trombone & Tuba)

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

D 19u30 - 20u30

 

 

 

 

 

Frederik Heirman

  Groepsmusiceren Accordeon

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 TB 16u30 - 17u30

M 18u00 - 19u00

D 18u00 - 19u00

M 10u30 - 11u30

 

Galina Karbankova

  Groepsmusiceren Harp

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 M 18u00 - 19u00

 

 TB 16u45 - 17u45

 

 

Laura De Jongh

  Groepsmusiceren Slagwerk

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 

 

 

TB 09u30 - 10u30

 

Pieter Claus

  Groepsmusiceren -alle instrumenten-

TB Tweebruggen

SA Sint Amandsberg

O Oostakker

D Sint Denijs Westrem

M Merelbeke

ZW Zwijnaarde

Dagen :

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

 

 O 15u00 - 20u00

 

 

 

 

Kathleen Boelens

 

Muziek | APK Gent
Woord | APK Gent
Logo Stad Gent | APK Gent
Logo | APK Gent
Muziek | APK Gent
Woord | APK Gent
Logo Stad Gent | APK Gent
Logo | APK Gent

Uurroosters enkel te raadplegen op
- Tablet - Laptop - Desktop -

Muziek | APK Gent
Woord | APK Gent
Logo Stad Gent | APK Gent
Logo | APK Gent